בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה2016-01-18T22:24:21+00:00

Raweb – מספקת פתרונות מתקדמים בתחומי בניית אתרים ותחומים נוספים בישראל ובעולם , אנו מציעים בניית דפי נחיתה במחיר ללא תחרות ובייחודיות יוצאת דופן משאר האתרים.

דף נחיתה הוא כלי שיווקי אפקטיבי במידה ואתם מעוניינים לקדם שירות או מוצר כלשהו.

דף נחיתה אמור לספק לגולש בצורה פשוטה ויעילה מידע אודות המוצר או השירות שאותו אתם מעוניינים לשווק ,המטרה העיקרית של דף נחיתה היא למקד את הגולש ולגרום שמרבית הגולשים שיכנסו לאתר בעצם יבצעו פנייה לבעל האתר דרך טופס יצירת קשר, נציג אונליין או מספר טלפון שמופיע בדף הנחיתה.

מכיוון שמרבית מקדמי האתרים משתמשים בדפי נחיתה כחלק מקידום אתר ממון בדרך כלל דרך גוגל אדוורדס, לכן חשוב שכל קליק יהיה מדוייק מכיוון שדרך תוכנית זאת אנו משלמים לא מעט כסף כדי לקבל הקלקות על המודעה שלנו בגוגל.

לקוחות רבים מגיעים אלינו ומבקשים בניית דף נחיתה אנו מסבירים להם שדף נחיתה הוא דף שיווקי לכל דבר אך הוא נחשב מיני סייט שלפעמים מספיק כדי לאתר לקוחות פוטנציאליים ,לכן כאשר אתם שומעים את המושג מיני סייט תדעו שמדובר לרוב בבניית דף נחיתה.

אנו ב-Raweb נשמח להקים בשבילכם דף נחיתה ממוקד בעל עיצוב ייחודי ומתכונן מראש כדי לחשוף את דף הנחיתה לקהל לקוחות פוטנציאלי שיעזור לכם לקדם את המוצר או השירות שלכם.

תזכרו שבתחום קידום אתרים דף נחיתה זה האמצעי היעיל ביותר כדי לאתר קהל יעד בצורה ממוקדת ופשוטה.

מחלקת בניית אתרים Raweb :

לפרטים נוספים : office@raweb.co.il או לחצו על כפתור לקבלת הצעת מחיר.

בניית דפי נחיתה
דרג את Raweb

שתפו אותנו ברשתות החברתיות!